ياوران ولايت


توجه توجه : توطئه جديد آمريكا عليه حجاب اسلامي و اهانت به مسلمانان

 

«بیل بنرمن»، كارگردان هالیوود و دستیار «كلینت ایستوود» در فیلم «نابخشوده » قرار است فیلم جدیدی بسازد كه شخصیت اصلی آن زن محجبه‌ مسلمانی است كه مشكل اخلاقی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تقریب به نقل از "فارس"، یك روزنامه قطری فاش کرد فیلم هالیوودی «بی ‌حجاب» به كارگردانی «بیل بنرمن» و با بازی «مالیكا شراوات»، بازیگر هندی، داستان زنی مسلمان است كه در عین حال با سه مرد از سه كشور مختلف ارتباط دارد.

این اولین فیلم هالیوودی است كه شخصیت اول آن یك زن مسلمان است.

این بازیگر هندی گفته است: نكته قابل توجه در این فیلم این است كه شخصیت اصلی این فیلم زنی است كه با سه مرد از سه كشور متفاوت رابطه دارد و در طول داستان تحت تاثیر محیط از یك زن مسلمان سنتی به یك زن غربی آزادیخواه و امروزی تبدیل می‌شود.

«
بنرمن»، دستیار «كلینت ایستوود» است و اخیرا توسط انجمن كارگردانان آمریكا برای فیلم «نابخشوده»، به عنوان بهترین دستیار كارگردان مورد قدردانی قرار گرفت.

او كه در چهار فیلم از جمله فیلم‌های «نابخشودنی»، «دنیایی بی ‌نقص»، «قدرت مطلق» با «كلینت ایستوود» همكاری داشته است، درباره فیلم «بی‌حجاب» گفت: «بی‌حجاب» یك فیلم درباره یك زن مسلمان است كه دو همسر و یك معشوق دارد. این یك فیلم كاملا نو و یك درام سیاه است.

وی در توضیح این شخصیت كه قرار است «مالیكا» نقش آن را بازی كند، گفت: پشت آن روبنده مشكی یك قربانی دغلكار پنهان است كه در عین حالی كه خطرناك است، خود نیز در خطر است!

مقابله با ارزش ها و انقلاب اسلامی مدتهاست در دستور كار هالیوود قرار دارد ولی در سال های اخیر و با توجه به گسترش بیداری اسلامی شتاب بیشتری گرفته است. فیلم 300 یكی دیگر از این نمونه هاست كه این روزها اخبار آن مورد توجه قرار گرفته است.   نقل از :     

  http://www.todaylink.ir/go/?id=5974  

...