توطئه های مختلف بر علیه شیعیان روز شکل تازه ای می گیرد .

نمونه ها :

به گزارش شیعه آنلاین، "سامی جاسم آل خلیفه" در مقاله خود خطاب به پادشاه عربستان نوشت:

شیخ "بدر بن نادر المشاری" شیعیان را به حیوانات چهارپایی تشبیه کرده که یهودیان بر آنان سوار می شوند.

به اعتقاد بنده این جمله تنها توهین به شیعیان نیست بلکه توهین به تمام مسلمانان است و موجب افزایش اختلافات

طایفه‌ای و مذهبی به ویژه در عربستان می شود.

 

 

"آل خلیفه" در ادامه مقاله خود تحت عنوان "ای خادم حرمین شریفین، ما الاغ هستیم؟!" نوشت: از شما درخواست می کنم دهان افرادی همچون "بدر بن نادر" را ببندید و از حق، حقیقت و عدالت دفاع کنید زیرا اینگونه اظهار نظرات موجب سوختن کشورمان می شود. از شما می خواهیم وی را محاکمه و مجازات کنید.

 

وی افزود: من و دیگر شیعیان عربستانی معتقدیم که جنابعالی شهامت ایستادن در برابر چنین جسارت‌هایی را دارید و در برابر آن سکوت نخواهید کرد و از حق و حقیقت دفاع می کنید.

                                  **********************

اخیراً در برخی مدارس استانهای همدان ، فارس، اصفهان و یزد برخی دانش آموزان بهائی به انحاء مختلف دیگر دانش آموزان را به آیین ضاله بهائیت دعوت می کنند .
به گزارش بولتن نیوز؛ این دانش اموزان از طریق توزیع جزوه های ویژه ای که در اسرائیل مختص جوانان چاپ شده اند و دین بهایی را آسانترین و الهی ترین ! دین معرفی می کند سعی می کنند زمینه آشنایی کلی همشاگردیهای خود را فراهم کنند .
در مرحله بعدی فایلهای بلوتوث ویژه ای نیز برای مراحل تکمیلی که حاوی سخنان سرگردگان این فرقه گمراه است بر روی گوشی همراه دانش آموزان ارسال می شود .
در مرحله نهایی نیز برای رسمیت بخشیدن به فعالیت افرادی که تازه جذب شده اند پارتی هایی در منازل دانش آموزان بهایی با حضور یک مبلغ ارشد ! برگزار می شود و برنامه های تخصصی ! به این افراد در حوزه مورد علاقه شان داده می شود .
همچنین در نحوه دیگری از روش جذب با شناسایی دانش آموزان کم بضاعت و پرداخت کمک هزینه و تقبل برخی هزینه های خانواده های آنها زمینه گرایش آنها به فرقه بهائیت فراهم شده است .

نقل از سایت موسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج)

/ 4 نظر / 29 بازدید
سید فرهاد

با سلام اربعین سرور و سالار شهیدان حسین مظلوم را به شما و همه ره روان آن بزرگوار تسلیت و تعذیت عرض مینمایم. ا ز مطالب ریبایتان بسیار بهره مند گشتم فقط میتوانم بگویم لعنت خدا بر فرزندان ناخلف یزید و وهابیونی که اینگونه چهره و زبان سرشار از گناه و کفر دارند دست حق یارتان جانم فدایت یا زهرای مظلوم

نادر

سلام خسته نباشید براتون ارزوی موفقیت دارم

سهیلا

سلام آقای کریمی مگه میشه شما رو فراموش کنم ....شما از دوستان خوب و قدیمی من هستید .....چند باری هم براتون کامنت گذاشتم ....یادتون نیست؟شاید پاک شده باشه... وبلاگ خوابهای صورتی رو هنوز می نویسم و رایانا.......... ولی زندگی ساده رو کمتر اپ می کنم ممنونم که بیادم بودید آرزو می کنم چون همیشه خورشید زندگی خود باشید [گل]

منتظر

سلام وب عالي داري به وبلاگ ما هم يك سري بزنيد.التماس دعا