توطئه چینی مفتی ها و سلفی های عربستان بر علیه شیعیان و ایرانیان

مدتهاست که دشمنی و کینه جویی وهابیها ،سلفیها و مفتیهای عربستان بر علیه شیعیان

و ایرانیان شکل تازه ای می گیرد قبلا شنیده بویم که یکی از رهبران مفتی  شیعیان را مرتد خوانده 

و ریختن خون آنها را واجب کرده بود و همچنین در چندی پیش همه کسانی را که از مردم غزه و جنبش حماس حمایت می کنند را مرتد خواندند و اخیرا هم شنیده شده که :

 سفارت عربستان در تهران با اجاره منزلی در خیابان پاسداران (در نزدیکی خیابان سفارت عربستان) اقدام به برگزاری نماز جمعه وهابیون و سلفی  می کنند.

 

در این جلسات، بسیاری از شخصیت ها، ازجمله سفیر عربستان، برخی وهابیون و سلفی ها و همچنین اهل سنت ایرانی شرکت کرده و اظهارات تندی علیه ایران و شیعیان بیان می کنند.

 

در سخنرانی مطرح شده در نماز جمعه ی سفارت عربستان، سخنران ضمن دفاع از عملکرد القاعده، اقدامات حزب الله لبنان در منطقه را تقبیح کرده و ایرانیان و شعیان را کافر خوانده است!

این خبر به نقل از خبر نیوز اعلام شده و واقعا اگه صحت داشته باشد جای تاسف و اعتراض برای همه ما است و  مسئولین  مربوطه باید جوابگو  باشند که چرا تا کنون برخوردی با این اقدام در کشورمان  انجام نشده  ؟؟؟؟؟؟؟

 

/ 8 نظر / 43 بازدید
نازنین

ای بابا در ان سرزمین صدای انسان دوستی ما را خفه می کنند و شما دم از شیعه سنی می زنید؟ یادم است فلسطینی های بیچاره را که به بیمارستانهای بیچاره تر میهن گل و بلبل ما آورده بودند ( البته با هزینه شیره ی جان ما ) فریاد بر آوردند که به مبادا خون شیعه به ما تزریق کنند............

زهرا

سلام با مطلبي بروزم به من هم سر بزنيد منتظر حضور سبزتون هستم

عربشاهی

فراخوان ملی ما هستیم 24 بهمن ساعت 5 بعداظهر مقابل نانوائیها[گل]

عربشاهی

فراخوان ملی ما هستیم 24 بهمن ساعت 5 بعداظهر مقابل نانوائیها[گل]

عربشاهی

فراخوان ملی ما هستیم 24 بهمن ساعت 5 بعداظهر مقابل نانوائیها[گل]

عربشاهی

با درود[گل]با فراخوان .حنبش ملی ما هستیم...به روزم[اضطراب]

محمد عزیزی نسیم

سلام بر شما دوست گرامی ام . ایام بر شما تسلیت باد . کار های روزمره فرصت خیلی از کارهای دوستانه را گرفته است . دعایم کن .