باز هم اهانت به قرآن و توهين به مسلمانان

رهبر حزب راست افراطي هلند (حزب آزادي) در یادداشتی كه در روزنامه «دوو ولكسكرانت» به چاپ رسيد، ضمن اهانت به قران كريم ، خواستار جلوگیری از ساخت مسجد و ورود مسلمانان به این کشور شد.
ویلدرز در این یادداشت با تعابیری اهانت آمیز و وقیحانه ، کتاب آسمانی مسلمانان را (نعوذبالله) همرديف كتاب «نبرد من» هيتلر قرار داده  و نوشته است: از سال‌ها پيش گفته بودم چيزي به نام اسلام ميانه رو وجود ندارد و قرآن نباید در کشور مشروطه هلند جایی داشته باشد.
این هلندی افراطی در ادامه یادداشت اهانت آمیز خود ، نوشته است: من از اسلام در هلند خسته شده‌ام، ديگر نبايد به مسلمانان مهاجر اجازه ورود به هلند را داد و نبايد مسجد ديگري در اين كشور ساخته شود. من از عبادت(...) در هلند خسته شده ام. 
انتشار اين یادداشت پس از آن صورت گرفت كه فردی به نام احسان جامي بنيان گذار گروهي تحت عنوان «مرتدان اسلام»، اوايل هفته جاري از سوي گروهي ناشناس مورد حمله قرار گرفت كه البته در اين اقدام، آسيبي به وي نرسيد.
برخی تحلیل گران معتقدند طراحی چنین حملاتی ممکن است از جانب خود گروه های افراطی با هدف تحت فشار قرار دادن مسلمانان و حمله به اعتقادات آنان طراحی و اجرا شود.
برخی گروه ها و محافل خاص در کشور هلند از چند سال پیش به صورت برنامه ریزی شده ، اهانت به اعتقادات دینی مسلمانان را در دستور کار قرار داده اند و هر از چند گاهی به صورت گسترده ، مطالب ، تصاویر و فیلم های موهنی علیه مسلام و مسلمانان در این کشور انتشار می یابد.
                                                                                        نقل از اخبار تودی لینک
/ 2 نظر / 19 بازدید
گمنام ترین

ای مگس عرصه سيمرغ نه جولانگه تست عرض خود می بری و زحمت ما ميداری

مهگل

سلام خوبيد؟ مرسی که سر زديد