توجه توجه : توطئه جديد آمريكا عليه حجاب اسلامي و اهانت به مسلمانان

 

«بیل بنرمن»، كارگردانهالیوود و دستیار «كلینت ایستوود» در فیلم «نابخشوده » قرار است فیلم جدیدی بسازدكه شخصیت اصلی آن زن محجبه‌ مسلمانی است كه مشكل اخلاقی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تقریب به نقل از "فارس"، یك روزنامه قطری فاش کرد فیلم هالیوودی «بی ‌حجاب» به كارگردانی «بیلبنرمن» و با بازی «مالیكا شراوات»، بازیگر هندی، داستان زنی مسلمان است كه در عینحال با سه مرد از سه كشور مختلف ارتباط دارد.

این اولین فیلم هالیوودی استكه شخصیت اول آن یك زن مسلمان است.

این بازیگر هندی گفته است: نكته قابلتوجه در این فیلم این است كه شخصیت اصلی این فیلم زنی است كه با سه مرد از سه كشورمتفاوت رابطه دارد و در طول داستان تحت تاثیر محیط از یك زن مسلمان سنتی به یك زنغربی آزادیخواه و امروزی تبدیل می‌شود.

«
بنرمن»، دستیار «كلینت ایستوود» است و اخیرا توسط انجمن كارگردانان آمریكا برای فیلم «نابخشوده»، به عنوان بهتریندستیار كارگردان مورد قدردانی قرار گرفت.

او كه در چهار فیلم از جملهفیلم‌های «نابخشودنی»، «دنیایی بی ‌نقص»، «قدرت مطلق» با «كلینت ایستوود» همكاریداشته است، درباره فیلم «بی‌حجاب» گفت: «بی‌حجاب» یك فیلم درباره یك زن مسلمان استكه دو همسر و یك معشوق دارد. این یك فیلم كاملا نو و یك درام سیاه است.

ویدر توضیح این شخصیت كه قرار است «مالیكا» نقش آن را بازی كند، گفت: پشت آن روبندهمشكی یك قربانی دغلكار پنهان است كه در عین حالی كه خطرناك است، خود نیز در خطراست!

مقابله با ارزش ها و انقلاب اسلامی مدتهاست در دستور كار هالیوود قراردارد ولی در سال های اخیر و با توجه به گسترش بیداری اسلامی شتاب بیشتری گرفته است. فیلم 300 یكی دیگر از این نمونه هاست كه این روزها اخبار آن مورد توجه قرار گرفتهاست.   نقل از :     

  http://www.todaylink.ir/go/?id=5974  

/ 0 نظر / 18 بازدید